: با ما مرتبط باشید از طریق

درباره ماتنها بازار ارائه برنامه‌های سازگار با iOS، فروشگاه AppStor می‌باشد که کاربران با داشتن یک اَپل آیدی می‌توانند از آن طریق برنامه‌های مورد نیاز خود را جستجو، خریداری و نصب نمایند. برای دسترسی به این برنامه‌ها در گام اول بایستی یک اَپل آیدی داشت و پس از آن در صورتی که حساب کاربری کاربر موجودی کافی داشته باشد می‌توان به خرید برنامه‌های پولی مبادرت ورزید.

به دلیل محدودیت‌های شارژ حساب کاربری و تبادلات مالی و همچنین عدم دسترسی به App Store در اغلب اوقات (به دلیل فیلتر شدن آن توسط اَپل) و همچنین عدم دسترسی به برنامه‌های پرکاربرد فارسی (به دلیل حذف آنها از سوی اَپل)، گروه آی‌سیبلند بر آن شد تا نسبت به رفع محدودیت‌های مذکور از طریق توسعه یک App Store ایرانی با استفاده از سازوکارهای موجود کمپانی اَپل اقدام نماید.

استارت اولیه آی‌سیبلند در سال 1395 زده شد و با بهره گیری از بهترین کارشناسان حوزه آی‌تی و توسعه برنامه، تیم توسعه تشکیل شد و پس از تلاش بی وقفه این گروه، برنامه نهایی در اردیبهشت‌ماه 1397 رونمایی و در دسترس عموم قرار گرفت.

تلاش آی‌سیبلند همواره بر این است تا در مسیری حرکت نماید که منجر به اعتلای جایگاه ایران و ایرانی گردد و در نظر دارد در مسیر این کار خطیر خدمت رسانی، بهترین باشد. لذا از هرگونه ایده، پیشنهاد و انتقاد در این مسیر استقبال نموده و دست کسانی را که تمایل به هرگونه همکاری با این گروه را دارند به گرمی می‌فشارد.