: با ما مرتبط باشید از طریق

قوانین و مقررات استفاده از اپلیکیشن1- برای استفاده از اپلیکیشن آی‌سیبلند لازم است حساب کاربری ایجاد شود.
2- اطلاعات دریافت شده از کاربر نزد آی‌سیبلند محفوظ بوده و به منظور ارتباط گرفتن با کاربر و اطلاع رسانی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
3- استفاده از اپلیکیشن آی‌سیبلند، به این معنی است که با شرایط و مقررات استفاده از آن موافقت کرده‌اید. در این زمینه چنانچه سؤالی برایتان پیش آمد خوشحال می‌شویم آن را با ما در میان بگذارید.
4- اپلیکیشن آی‌سیبلند تنها بر روی دستگاه‌هایی که به سیستم عامل آی-اُ-اس (شامل آیفون و آیپد) مجهز هستند فعال است و امکان استفاده بر روی رایانه و یا سیستم‌های بر بستر اندروید را ندارد.
5- آی‌سیبلند مختص کاربران در کشور ایران بوده و تنها از داخل ایران قابل دسترسی است. سرویس و خدمات پس از فروش برای هم‌وطنان خارج از کشور امکان¬پذیر نیست.
6- برای استفاده از سرویس‌های ما، به دستگاهی نیاز است که نرم‌افزاری سازگار و دسترسی به اینترنت فعال داشته باشد. این دو عامل بر کیفیت عملکرد و نحوه ارائه سرویس‌های آی‌سیبلند تأثیر می‌گذارند.
7- آی‌سیبلند از مکانیزم‌های شرکت اپل استفاده می‌کند، به همین دلیل اگر مجوزهای مرتبط به طور یکطرفه از طرف شرکت اپل لغو شود، امکان ارائه خدمات از طرف آی‌سیبلند وجود نخواهد داشت.
8- آی‌سیبلند همواره سعی در ارائه بهترین خدمات دارد. اما در مواقعی مثل اختلال در اینترنت، لغو مجوز از سوی شرکت اپل و مواردی مشابه اینچنینی که از دست آی‌سیبلند خارج است، مسئولیتی متوجه آی‌سیبلند نخواهد بود ولی آی‌سیبلند تمام تلاش خود را در جهت برطرف کردن مشکلات مرتبط به منظور ارائه خدمات خود خواهد نمود.
9- قیمت و در دسترس بودن نرم¬ افزارها تابع موارد مختلفی است و ممکن است به روز تغییر کند. تغییر قیمت و دسترسی به برنامه‌¬ها عطف به ماسبق نخواهد شد.
10- هر گونه سو¬ء استفاده و کپی برداری از آی‌سیبلند و خدمات مرتبط با آن ممنوع بوده و در صورت مشاهده، آی‌سیبلند حق دارد فرد خاطی را از دسترسی به خدمات خود محروم نماید و در صورت نیاز از طریق مراجع ذی ¬صلاح موضوع را پیگیری کند.
11- آی‌سیبلند مسئولیتی در قبال محتوای برنامه‌ها نداشته و صاحب امتیاز هر برنامه مسئول محتوا و امنیت آن خواهد بود.
12- آی‌سیبلند امکان کسب اطلاعات درباره برنامه‌¬های ارائه شده را از طرقی مانند توضیحات، تصاویر، امتیاز و نظرات سایر کاربران فراهم نموده است با این وجود مسئولیت کسب اطلاعات در مورد برنامه‌ها قبل از خرید و دریافت برنامه بر عهده کاربر بوده و آی‌سیبلند هیچ مسئولیتی در قبال عدم تطابق کیفیت یا کارایی نرم ¬افزار با خواسته‌¬های کاربران ندارد.
13- استفاده از خدمات آی‌سیبلند، هیچ‌گونه حق مالکیت مادی و معنوی برای کاربر به وجود نمی‌آورد.
14- برای ایجاد حساب کاربری و استفاده از خدمات آی‌سیبلند کاربر لازم است بالای ۱۸ سال داشته باشد.
15- تمامی جوانب یک پرداخت ایمن از سوی آی‌سیبلند در نظر گرفته شده است. اطلاعاتی که کاربر در زمان پرداخت وارد می‌کند، در درگاه بانکی وارد می‌شود و به هیچ‌ عنوان در آی‌سیبلند ثبت یا ذخیره نخواهد شد و صرفا از طریق درگاه بانکیِ مورد استفاده قابل پیگیری خواهد بود.
16- مسئولیت خرید‌ها، دانلود‌ها، جستجو‌ها و به طور کلی تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری هر کاربر صورت می‌گیرد بر عهده شخص اوست و آی‌سیبلند هیچ مسئولیتی در این‌باره ندارد.
17- با توجه به آنکه هر کاربر از طریق یک خط تلفن همراه تنها یکبار امکان ثبت اطلاعات کاربری دارد لذا به محض تغییر شماره تلفن همراه، جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، لازم است مراتب با آی‌سیبلند جهت مسدود نمودن حساب کاربری خود در میان گذاشته شود.
18- جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، از در اختیار قرار دادن اطلاعات کاربری خود به دیگران خودداری نموده و کلیه عواقب این کار بر عهده کاربر می‌باشد.
19- ضوابط درج شده در این توافقنامه ممکن است هر زمان بنا به شرایط تغییر کند و اطلاع یافتن از این تغییرات بر عهده کاربر می‌باشد.