: با ما مرتبط باشید از طریق

سوالات متداولبه منظور آشنایی بیشتر کاربران با اپلیکیشن آی‌سیبلند، سوالات متداول کاربران به همراه پاسخ آنها در این بخش گردآوری شده است. در صورتیکه سوال شما در این بخش پاسخ داده نشده است لطفا آنرا از طریق قسمت "ارتباط با ما" در میان بگذارید تا در اسرع وقت آنرا پاسخ دهیم.


1- آی‌سیبلند چیست؟
آی‌سیبلند یک اپلیکیشن تحت iOS بوده که با استفاده از آن می‎توانید کلیه برنامه‌های مورد نیاز خود را بر روی آیفون و یا آیپد بارگزاری نمایید. این اپلیکیشن شامل برنامه‌های موجود در AppStore و همچنین سایر برنامه‌های فارسی که به دلیل تحریم در Appstore قرار ندارد می‌باشد همچنین از سایر امکانات آی‌سیبلند نظیر اطلاع از آخرین اخبار و ترفندها نیز مطلع می‌شوید. لازم به توضیح است که آی‌سیبلند تنها برای کاربران داخل ایران طراحی شده و لذا در خارج ایران یا در حین استفاده از VPN قابل استفاده نمی‌باشد.


2- چگونه می‌توان از آی‌سیب‌لند استفاده نمود؟
آی‌سیبلند تنها از طریق وب‌سایت www.isibland.com قابل دانلود می‌باشد. پس از نصب آن بر روی آیفون یا آیپد خود، بایستی به قسمت Setting>General>Device Management رفته و بر روی SCATON LTD کلیک کرده و گزینه Trust را لمس کنید.


3- آیا استفاده از آی‌سیبلند هزینه دارد؟
استفاده از آی‌سیبلند کاملاً رایگان می‌باشد. برای دانلود برنامه‌های داخل آی‌سیبلند و استفاده از امکانات آن بایستی ثبت نام نمایید و جهت بهره‌گیری از کلیه امکانات آن بایستی یکی از بسته‌های زمانی آی‌سیبلند را خریداری نمایید.


4- آیا برای استفاده از آی‌سیبلند نیاز به جیلبریک شدن دستگاه است؟
خیر! برای استفاده از آی‌سیبلند به هیچ وجه نیاز به جیلبریک شدن دستگاه نمی‌باشد.


5- آیا برای استفاده از آی‌سیبلند بایستی ثبت نام نمود؟
بلی! برای بهره گیری از امکانات آی‌سیبلند بایستی پس از فعالسازی، ثبت نام انجام دهید. ثبت نام تنها یکبار انجام می‌شود. لازم به ذکر است اطلاعاتی که کاربر وارد می‌نماید در خود برنامه قابلیت ویرایش داشته (به جز شماره تماس) و تنها برای ارتباط با کاربر در مواقع لازم نزد آی‌سیبلند محفوظ می‌ماند.


6- آیا برای استفاده از آی‌سیبلند به اپل‌آیدی نیاز است؟
خیر! برای استفاده از آی‌سیبلند و نصب برنامه‌های داخل آن به اپل‌آیدی نیاز نمی‌باشد.


7- آیا می‌توان برنامه خود را درون آی‌سیبلند به نمایش گذاشت؟
بلی! این امکان فراهم می‌باشد که توسعه دهندگان برنامه‌های خود را در آی‌سیبلند به نمایش و فروش بگذارند. برای این کار لطفاً با همکاران ما در تماس باشید تا راهنمایی‌های لازم صورت پذیرد.


8- آیا امکان خرید تنها یک برنامه وجود دارد؟
خیر! بسته‌های متعدد و متنوعی تدارک دیده شده است تا کاربران بنابر نیاز خود بسته زمانی مد نظر خود را خریداری نموده و در مدت مقتضی از امکانات آی‌سیبلند استفاده نمایند.