: با ما مرتبط باشید از طریق

سوالات متداولبه منظور آشنایی بیشتر کاربران با اپلیکیشن آی‌سیب‌لند، سوالات متداول کاربران به همراه پاسخ آنها در این بخش گردآوری شده است. در صورتیکه سوال شما در این بخش پاسخ داده نشده است لطفا آنرا از طریق قسمت "ارتباط با ما" در میان بگذارید تا در اسرع وقت آنرا پاسخ دهیم.


1- آی‌سیب‌لند چیست؟
آی‌سیب‌لند یک اپلیکیشن تحت iOS بوده که با استفاده از آن می‎توانید کلیه برنامه‌های مورد نیاز خود را از طریق آن بر روی آیفون و یا آیپد بارگزاری نمایید. این اپلیکیشن شامل کلیه برنامه‌های موجود در AppStore و همچنین سایر برنامه‌های فارسی که به دلیل تحریم در Appstore قرار ندارد می‌باشد. همچنین از سایر امکانات آی‌سیب‌لند نظیر اطلاع از آخرین اخبار و ترفندها نیز مطلع می‌شوید. لازم به توضیح است که آی‌سیب‌لَند تنها برای کاربران داخل ایران طراحی شده و لذا در خارج ایران یا در حین استفاده از VPN قابل استفاده نمی‌باشد.


2- چگونه می‌توان از آی‌سیب‌لند استفاده نمود؟
آی‌سیب‌لند تنها از طریق وب‌سایت www.isibland.com قابل دانلود می‌باشد. پس از نصب آن بر روی آیفون یا آیپد خود، بایستی به قسمت Setting>General>Device Management رفته و بر روی Swap Zone OU کلیک کرده و گزینه Trust را کلیک کنید. پس از فعالسازی آن، برای استفاده از برنامه بایستی ثبت نام نمایید.


3- آیا استفاده از آی‌سیب‌لند هزینه دارد؟
استفاده از آی‌سیب‌لند کاملاً رایگان می‌باشد ولی برای بهره‌گیری از امکانات خاص آن بایستی یکی از بسته‌های آی‌سیب‌لند را خریداری نمایید.


4- آیا برای استفاده از آی‌سیب‌لند نیاز به جیلبریک شدن دستگاه است؟
خیر! برای استفاده از آی‌سیب‌لند به هیچ وجه نیاز به جیلبریک شدن دستگاه نمی‌باشد.


5- آیا برای استفاده از آی‌سیب‌لند بایستی ثبت نام نمود؟
بلی! برای بهره گیری از امکانات آی‌سیب‌لند بایستی پس از فعالسازی، ثبت نام انجام داده و سپس به محیط برنامه وارد شوید. ثبت نام تنها یکبار انجام شده و برای دفعات بعدی برای ورود به برنامه نیازی به وارد کردن کد کاربری و رمز عبور نمی‌باشد. همچنین لازم به ذکر است کلیه اطلاعاتی که کاربر وارد می‌نماید در خود برنامه قابلیت ویرایش داشته (به جز شماره تماس) و تنها برای ارتباط با کاربر در مواقع لازم نزد آی‌سیب‌لند محفوظ می‌ماند.


6- آیا برای استفاده از آی‌سیب‌لند به اپل‌آیدی نیاز است؟
خیر! برای استفاده از آی‌سیب‌لند و نصب برنامه‌های داخل آن به اپل‌آیدی نیاز نمی‌باشد.


7- آیا می‌توان برنامه خود را درون آی‌سیب‌لند به نمایش گذاشت؟
بلی! این امکان فراهم می‌باشد که توسعه دهندگان برنامه‌های خود را در آی‌سیب‌لند به نمایش و فروش بگذارند. برای این کار لطفاً با همکاران ما در تماس باشید تا راهنمایی‌های لازم صورت پذیرد.


8- آیا امکان خرید تنها یک برنامه وجود دارد؟
بلی! این امکان فراهم می‌باشد تا برنامه‌هایی که داخل اپ‌استور به صورت پولی می‌باشند با اپل آیدی خود کاربر از طریق آی‌سیب‌لند به صورت ریالی خریداری شوند.